Zamknij Używamy cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
english русский

Myjka PMC170H-PG160F

Myjka wysokociśnieniowa składa się z silnika spalinowego, pompy, węża doprowadzającego wodę oraz z węża wyprowadzającego wodę pod ciśnieniem, zakończonego pistoletem z lancą. Dodatkowe elementy to podłączenie do zbiornika z detergentem, zestaw dysz i zewnętrzny filtr do wody. Myjka wysokociśnieniowa jest profesjonalnym urządzeniem myjącym, przeznaczonym do różnorodnego zastosowania. Myjki wysokociśnieniowe są zróżnicowane przede wszystkim pod względem zakresu ciśnienia wody jakie osiągają: od 160 do 250 barów. W zależności od potrzeb użytkownik myjki może sterować natężeniem strumienia wody. Nowością w ofercie firmy PEZAL jest model podgrzewający wodę do temperatury 60st. C. Wysoka temperatura wody znacząco zwiększa skuteczność stosowanych środków myjących oraz ułatwia usuwanie tłustych plam.

Kompresory PKPV10-500A, PKTS2.0-16B, PKPB5.5-150A

Kompresory oferowane przez firmę Pezal charakteryzują się szerokim zakresem wydajności. W pełni profesjonalnym modelem o najwyższej wydajności jest sprężarka PKPV10-500A o wydajności rzędu 1156 l/min która posiada zbiornik o pojemności 500litrów. Jest to największa sprężarka dwustopniowa w ofercie i jako jedna z nielicznych wytwarza ciśnienie o wartości 12 barów. Najmniejsze sprężarki dostępne w ofercie Pezala to PKTS2.0-16B. To małe kompresory napędzane elektrycznym silnikiem o mocy 1,5kW/2,0Hp, posiadające silnik 1-fazowy. Wydajność tego urządzenia wynosi 198 l/min. Natomiast w sytuacji kiedy nie mamy dostępu do sieci elektrycznej, ani do agregatu prądotwórczego najwygodniej jest korzystać ze sprężarki napędzanej silnikiem spalinowym z rozruchem ręcznym – w ofercie firmy Pezal jest to model PKPB5.5-150A. Kompresor ten posiada jednocylindrowy chłodzony powietrzem OHV silnik benzynowy o pojemności 196 cm3. Wydajność tego urządzenia wynosi 335 l/min.